Biljana’s Workshop – Охрид

0
Испратете ни барање
Целосно име и презиме*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови на користење и Изјавата за приватност .
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Зачувај на список со желби

Adding item to wishlist requires an account

749
Достапност : Во текот на целата година

Biljana’s Workshop – Охрид

0
Детали
  • Локација: Охрид

Рачно изработени сувенири во јадрото на стариот град во охридскиот град. Работилницата Билјана дизајнира рачно изработени и уникатни насликани сувенири што можете да ги купите за подароци на вашите пријатели и семејство.

Работно време

Изработки

  • Сувенири
Активности

Активност 1Сувенири

Мапа
Галерија