Rooftop Apartment – Oхрид

0
Испратете ни барање
Целосно име и презиме*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови на користење и Изјавата за приватност .
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Зачувај на список со желби

Adding item to wishlist requires an account

848
Достапност : Во текот на целата година

Rooftop Apartment – Oхрид

0
За објектот
  • Бесплатен Wi-Fi
  • Локација: Охрид

Сосема нов мансард на покривот од 80 м2 во срцето на антички Охрид, сместен на третиот кат од зграда на станови. Се наоѓа во близина на најисториските знаменитости и познатото шеталиште на Охридското езеро. Има иконски поглед на Охридското езеро и стариот град.

Вклучено

  • Бесплатно Wi-Fi
  • Сместување
  • Прекрасен поглед
Активности

Активност 1Сместување

Активност 2Прекрасен поглед

Активност 3Набљудување и разгледување на градот од височина

Мапа
Галерија