Вила Табана – Охрид

0
Испратете ни барање
Целосно име и презиме*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови на користење и Изјавата за приватност .
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Зачувај на список со желби

Adding item to wishlist requires an account

1162
Достапност : Во текот на целата година

Вила Табана – Охрид

0
За објектот
  • Бесплатен Wi-Fi
  • Локација: Охрид
  • Капацитет: 8 соби

Располага со 8 соби, од кои: 1/4, 4/2, 1/3, 1/2. Пет соби се со поглед на езеро. Оваа вила има приватен паркинг, приватно WC, TV, WiFI, заедничка тераса со кујна и капацитет за сите гости со прекрасен поглед на Охридското езеро.

Време за пријавување

14:00 – 20:00

Време за одјавување

07:00 – 12:00

Вклучено

  • Бесплатно Wi-Fi
  • Бесплатен паркинг
  • Сместување
Активности

Активност 1Сместување

Активност 2Еко-туризам

Активност 3Параглајдерство

Активност 4Велосипедизам

Мапа
Галерија