Вила Ника – Охрид

0
Испратете ни барање
Целосно име и презиме*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови на користење и Изјавата за приватност .
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Зачувај на список со желби

Adding item to wishlist requires an account

531
Достапност : Во текот на целата година

Вила Ника – Охрид

0
За хотелот
  • Бесплатен Wi-Fi
  • Максимум капацитет:
  • Локација: Охрид

Сместена во Охрид, на 2km од плажата Оревче, Вила Ника нуди сместување со бар, бесплатен приватен паркинг, приватен простор за плажа и тераса. Имотот е поставен на 2.25km од плажата Градиште 1, на 10km милји од плажата Куба Либре и 13km од плажата Сараиште. Сместувањето нуди собна услуга и бесплатнo WiFi низ целиот имот.

Сите соби се опремени со клима уред, телевизор со рамен екран со сателитски канали, фрижидер, котел, туш, фен и биро. Со приватна бања опремена со бесплатен тоалетен прибор, собите во хотелот исто така им овозможуваат на гостите поглед на езерото. Собите за гостите вклучуваат гардероба.

Доручек е достапен секој ден во Вила Ника.

Гостите на сместувачките капацитети ќе можат да уживаат во активности во и околу Охрид, како сурфање на ветер и риболов.

Охридското пристаниште е оддалечено 14км од Вила Ника, додека плажата Лабино е оддалечена 14км.

Време за пријавување

Време за одјавување

Вклучено

  • Бесплатно Wi-Fi
  • Бесплатен паркинг
  • Охридското езеро е оддалечено 100 метри
Активности

Активност 1Охридското езеро е оддалечено 100 метри

Охридското езеро е оддалечено 100 метри

Мапа
Галерија