Вила Минами – Охрид

0
Испратете ни барање
Целосно име и презиме*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови на користење и Изјавата за приватност .
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Зачувај на список со желби

Adding item to wishlist requires an account

1126
Достапност : Во текот на целата година

Вила Минами – Охрид

0
За хотелот
  • Бесплатен Wi-Fi
  • Максимум капацитет: 34 луѓе
  • Локација: Охрид

Комплексот МИНАМИ се наоѓа во С.Горно Коњско, Охрид, Македонија на 11 км од центарот на градот Охрид.Вилата е сместена во Националниот парк Галичица, 1100м со свеж планински воздух, пронајден на прекрасна локација од каде може да се види целото Охридско Езеро. Комплекс МИНАМИ е најдоброто место за релаксација и уживање во планинските предизвици (планинарење, возење велосипеди и повеќе). Во рамките на Комплекс Минами има 4 дрвени куќи и една камена куќа. Ова се 7 студија и еден стан каде можат да се сместат 34 луѓе. Имаме и традиционален ресторан со 100 седишта, со прекрасен поглед на целото Охридско Езеро, каде можете да вкусите македонски традиционални домашни јадења. Исто така, тука можете да изнајмите ATV и Buggy возила и да ги испробате нашите патувања низ Националниот парк Галичица со наш професионален водич за тури или можете да го појдете без него, и да пробате сами. Сето ова е она што го нудиме, но за вистинско задоволство и уживање мора да не посетите. Ве очекуваме!

Време за пријавување

12:00

Време за одјавување

12:00

Вклучено

  • Бесплатно Wi-Fi
  • Бесплатен паркинг
  • Тераса
Активности

Активност 1Ресторан

Активност 2Тераса

Активност 3Бар

Активност 4Ресторан

Активност 5Планинарење

Активност 6Велосипедизам

Активност 7ATV авантура

Активност 8Buggy возила

Мапа
Галерија