Вила Луција – Охрид

0
Испратете ни барање
Целосно име и презиме*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови на користење и Изјавата за приватност .
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Зачувај на список со желби

Adding item to wishlist requires an account

949
Достапност : Во текот на целата година

Вила Луција – Охрид

0
За објектот
  • Бесплатен Wi-Fi
  • Локација: Охрид
  • Капацитет: 20 легла

Во центарот на Охрид, на самото Охридско Езеро, Вила Луција се наоѓа на само 500 м. од Самоиловата Тврдина. Сите гости делат една кујна. Може да се изнајми велосипед, како и да се посетат часови по нуркање. Вила Луција е на само 5 км од автобуската станица, а од Охридскиот аеродром 20 км. На Ваше барање, може да се организираат прошетки до подалечните знаменитости.

Вкупно има 20 легла двокреветни и трокреветни соби, еден дуплекс апартман собите имаат тв, сопствено купатило фрижидер, тераса и голема заедничка кујна на кат. Еден апартман со 4 легла има и сопествена кујна собите се со директен поглед на езеро сопствена плажа со чадори,лежалки и маси кои можат да се користат од страна на гостите. Нудиме и прошеки со чамец изнајмување на суп даски за веслање и кајаци.

Време за пријавување

12:00 – 00:00

Време за одјавување

11:00 – 12:00

Вклучено

  • Бесплатно Wi-Fi
  • Бесплатен паркинг
  • Сместување
  • Кујна
Активности

Активност 1Сместување

Активност 2Веслање

Активност 3Пешачење

Мапа
Галерија