Вила Германоф – Охрид

0
Испратете ни барање
Целосно име и презиме*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови на користење и Изјавата за приватност .
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Зачувај на список со желби

Adding item to wishlist requires an account

989
Достапност : Во текот на целата година

Вила Германоф – Охрид

0
За објектот
  • Бесплатен Wi-Fi
  • Локација: Охрид
  • Капацитет: 2 апартмани

Вилата со 5 ѕвезди се наоѓа во близина на катедралата Св. Софија и летна тераса со градина во стариот град. Има два апартмани (секој до 4 кревети) и извонреден поглед на езерото и една соба со двоен кревет. Во близина на вилата има неколку одлични ресторани со капацитет од 50-70 особи, каде што се служи појадок.

Време за пријавување

12:00 – 00:00

Време за одјавување

11:00 – 12:00

Вклучено

  • Бесплатно Wi-Fi
  • Бесплатен паркинг
  • Сместување
Активности

Активност 1Сместување

Активност 2Еко-туризам

Мапа
Галерија