Вила Фортуна – Охрид

0
Испратете ни барање
Целосно име и презиме*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови на користење и Изјавата за приватност .
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Зачувај на список со желби

Adding item to wishlist requires an account

1013
Достапност : Во текот на целата година

Вила Фортуна – Охрид

0
За хотелот
  • Бесплатен Wi-Fi
  • Максимум капацитет:
  • Локација: Охрид

Сместена во Охрид, на неколку чекори од пристаништето Охрид и 600 метри од плажата Сараиште, Вила Фортуна нуди поглед на езерото и бесплатно WiFi. Секоја единица располага со приватна бања и туш, клима уред, телевизор со рамен екран и фрижидер. Гостите во станот можат да уживаат во a la carte појадок. Вила Фортуна нуди тераса. При сместување е достапна услуга за изнајмување велосипеди. Популарните интересни места во близина на Вила Фортуна вклучуваат плажа Лабино, плажа Потпеш и ранохристијанска базилика. Ова е омилениот дел на нашите гости во Охрид, според независните прегледи.

Време за пријавување

13:00 – 23:00

Време за одјавување

08:00 – 10:00

Вклучено

  • Бесплатно Wi-Fi
  • Бесплатен паркинг
  • Тераса
  • Поглед на езеро
Активности

Активност 1Ресторан

Активност 2Тераса

Активност 3Бар

Активност 4Ресторан

Мапа
Галерија