Вила Дуле – Охрид

0
Испратете ни барање
Целосно име и презиме*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови на користење и Изјавата за приватност .
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Зачувај на список со желби

Adding item to wishlist requires an account

1161
Достапност : Во текот на целата година

Вила Дуле – Охрид

0
За хотелот
  • Бесплатен Wi-Fi
  • Максимум капацитет:
  • Локација: Охрид

Сместена во Охрид, на 2,2 км од плажата Лабино, Вила Дуле Ви нуди сместување со ресторан, бесплатен приватен паркинг, бар и тераса. Сите соби имаат пофалат со рамен екран телевизор со сателитски канали и приватна бања. На располагање е бесплатна WiFi и услуга во соба.

Во куќа за гости, собите имаат гардероба. Доручек е достапен секое утро на Вила Дуле.Ранохристијанската базилика е на 2,3 км од вилата, додека плажата Сараиште е на 2,3 км од имотот.

Време за пријавување

13:00 – 21:00

Време за одјавување

08:00 – 11:00

Вклучено

  • Бесплатно Wi-Fi
  • Бесплатен паркинг
  • Тераса
Активности

Активност 1Ресторан

Активност 2Тераса

Активност 3Бар

Активност 4Ресторан

Мапа
Галерија