Вила Блажески – Охрид

0
Испратете ни барање
Целосно име и презиме*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови на користење и Изјавата за приватност .
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Зачувај на список со желби

Adding item to wishlist requires an account

918
Достапност : Во текот на целата година

Вила Блажески – Охрид

0
За објектот
  • Бесплатен Wi-Fi
  • Локација: Охрид

Сместена на само неколку минути пешачење од ривиерата на Охридското езеро, Вила Блажески нуди сместување во античкиот град Охрид. Бесплатно WiFi е достапна низ целиот имот.

Собите се климатизирани и вклучуваат телевизори со рамен екран, кабелски телевизори, мини бар, бања и тераса. Гостите можат да уживаат во кафето во опремената тераса.

На барање, може да се организира шатл-служба. Неколку ресторани, барови и продавници може да се најдат на 50 м од имотот. Охридскиот аеродром е оддалечен 10 километри. Исто така, има бесплатен паркинг за гостите.

Време за пријавување

13:00 – 23:00

Време за одјавување

10:00

Вклучено

  • Бесплатно Wi-Fi
  • Бесплатен паркинг
  • 24/7 Рецепција
  • Базен
  • Сауна
  • Фитнес сала
  • Пинг-понг маса
Активности

Активност 1Сместување

Активност 2Ресторан

Мапа
Галерија