Вила Арт Момир – Охрид

0
Испратете ни барање
Целосно име и презиме*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови на користење и Изјавата за приватност .
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Зачувај на список со желби

Adding item to wishlist requires an account

1230
Достапност : Во текот на целата година

Вила Арт Момир – Охрид

0
За објектот
  • Бесплатен Wi-Fi
  • Локација: Охрид

Вила Арт Момир располага со ресторан, сезонски отворен базен, фитнес центар и бар. Меѓу различните содржини има заедничка дневна, градина, како и објекти за скара. Сместувањето обезбедува 24-часовна рецепција и собна услуга за гостите.

Собите за гости во хотелот се опремени со софа, ТВ со сателитски канали и приватна бања со фен и туш. Сите соби за гости вклучуваат биро.

Гостите во Вила Арт Момир можат да уживаат во прекрасниот доручек.

Сместувањето нуди детско игралиште. Областа е популарна за пешачење и возење велосипед, а изнајмувањето автомобили е достапно во Вила Арт Момир.

Време за пријавување

07:00 – 12:00

Време за одјавување

00:00 – 12:00

Вклучено

  • Бесплатно Wi-Fi
  • Бесплатен паркинг
  • Сместување
  • Детско игралиште
Активности

Активност 1Сместување

Активност 2Велосипедизам

Активност 3Пешачење

Активност 4Планинарење

Мапа
Галерија