Теретана М Fitness – Струга

0
Испратете ни барање
Целосно име и презиме*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови на користење и Изјавата за приватност .
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Зачувај на список со желби

Adding item to wishlist requires an account

828
Достапност : Во текот на целата година

Теретана М Fitness – Струга

0
Детали за објектот
  • Бесплатен Wi-Fi
  • Локација: Струга

Фитнес центар и теретана во Струга.

Работно време

10:00 – 22:00

Услуги

  • Бесплатно Wi-Fi
  • Фитнес
Активности

Активност 1Фитнес

Активност 2Рекреација

Мапа
Галерија