Таверна Момир – Охрид

0
Испратете ни барање
Целосно име и презиме*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови на користење и Изјавата за приватност .
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Зачувај на список со желби

Adding item to wishlist requires an account

1121
Достапност : Во текот на целата година

Таверна Момир – Охрид

0
Детали за ресторанот
  • Бесплатен Wi-Fi
  • Локација: Охрид

Доколку сакате традиционална македонска кујна, вечерна стара македонска народна музика во живо, ефикасна и пријателска услуга, вие сте на вистинското место. Не само навечер, туку и во текот на денот, Вие можете да уживате во прекрасната атмосфера на нашиот ресторан, со прекрасен поглед на Охридското езеро. Персоналот е добро обучен, учтив и ефикасен. Не чекате долго за вашиот оброк, а храната е одлична: свежа печена, добро подготвена, вкусна и послужена со многу префинетост и елеганција. Може да се стоплите пред огнот, да имате неколку пива и одлична вечера. Одлична храна, услуга и чувство! 

Работно време

Понеделник – сабота: 08:00 – 01:00

Недела: 08:00 – 00:00

Услуги

  • Бесплатно Wi-Fi
  • Појадок
  • Ручек
  • Вечера
  • Безалкохолни и алкохолни пијалоци
  • Традиционална и интернационална кујна
Активности

Активност 1Храна

Активност 2Интернационална кујна

Активност 3Ресторан

Активност 4Пијалоци

Мапа
Галерија