Studio Daria – City Square, Охрид

0
Испратете ни барање
Целосно име и презиме*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови на користење и Изјавата за приватност .
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Зачувај на список со желби

Adding item to wishlist requires an account

1010
Достапност : Во текот на целата година

Studio Daria – City Square, Охрид

0
За објектот
  • Бесплатен Wi-Fi
  • Локација: Охрид

Со поглед на градот, Studios Daria – City Square се наоѓа во Охрид и има ресторан и собна услуга, WiFi и сопствен паркинг.

Секоја единица располага со приватна бања и туш, клима уред, телевизор со рамен екран и фрижидер. 

Сместувањето има тераса и услугата за изнајмување велосипеди и услугата за изнајмување автомобили се исто така достапни.

Популарните интересни места во близина на станот се плажата Сараиште, пристаништето Охрид и ранохристијанската базилика.

Време за пријавување

12:00 – 00:00

Време за одјавување

10:00

Вклучено

  • Бесплатно Wi-Fi
  • Бесплатен паркинг
  • Ресторан
  • Бар
  • Сместување
Активности

Активност 1Сместување

Активност 2Бар

Активност 3Ресторан

Мапа
Галерија