Снегар Апартмани – Охрид

0
Испратете ни барање
Целосно име и презиме*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови на користење и Изјавата за приватност .
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Зачувај на список со желби

Adding item to wishlist requires an account

821
Достапност : Во текот на целата година

Снегар Апартмани – Охрид

0
За објектот
  • Бесплатен Wi-Fi
  • Локација: Охрид

Апартманите Снегар cе сместени во стариот дел на Охрид, на кратко пешачење од центарот на градот и близу до црквата Свети Климент. Бесплатно WiFi има низ целиот објект. Плажата Канео е оддалечена само 300 метри.

Апартманите се опремени со кујни и кабелска телевизија. Бесплатен приватен паркинг е достапен на локацијата. Можете да уживате во скара во дворот.

Сместувањето е опремено со кревети. Некои единици вклучуваат тераса и / или балкон. Фрижидер и котел исто така се предвидени. Исто така, има кујна во некои од апартманите, опремени со шпорет и мини бар. Има приватна бања со када или туш во секој апартман. 

 

Време за пријавување

13:00 – 00:00

Време за одјавување

08:00 – 11:00

Вклучено

  • Бесплатно Wi-Fi
  • Бесплатен паркинг
  • Ресторан
  • Бар
  • Сместување
Активности

Активност 1Сместување

Активност 2Скара

Мапа
Галерија