Robinson Sunset Guest House – Охрид

0
Испратете ни барање
Целосно име и презиме*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови на користење и Изјавата за приватност .
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Зачувај на список со желби

Adding item to wishlist requires an account

880
Достапност : Во текот на целата година

Robinson Sunset Guest House – Охрид

0
Детали за ресторанот
  • Бесплатен Wi-Fi
  • Локација: Охрид

Сместена на работ на Националниот парк Галичица, Робинсон Сансет Хаус има прекрасен поглед на Охридското Езеро оддалечено 100 м. Сите соби имаат балкон и камин. Wi-Fi е достапно бесплатно.

Исто така, во собите има и ТВ, бања и фрижидер. Едноставна гарнитура и дрвени греди на таванот се дополнителни карактеристики.

Градина со детско игралиште, мал базен и скара се исто така дел од имотот. Тераса со пергола и седиште од масивно дрво се исто така уште една карактеристика на објектот.

Гостите можат да се релаксираат во просторијата за одмор, која има софи и прозорци од подот до таванот. Камени sидови од баер и таван со облога на дрво се карактеристични за нашите соби. Приватен паркинг е достапен бесплатно.

До центарот на градот Охрид може да се стигне со автомобил за 15 минути. 

Време на пријавување

11:00 – 20:30

Време на пријавување

07:00 – 09:00

Услуги

  • Бесплатно Wi-Fi
  • Безалкохолни и алкохолни пијалоци
  • Сместување
Активности

Активност 1Сместување

Активност 2Пешачење во близина на националниот парк

Мапа
Галерија