Рибен ресторан “Галија” – Струга

0
Испратете ни барање
Целосно име и презиме*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови на користење и Изјавата за приватност .
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Зачувај на список со желби

Adding item to wishlist requires an account

952
Достапност : Во текот на целата година

Рибен ресторан “Галија” – Струга

0
Детали за објектот
  • Бесплатен Wi-Fi
  • Локација: с. Калишта, Струга
  • Капацитет: 160 лица

Ви нудиме рибни специјалитети, јагула, пастрмка, крап, традиционални јадења од риба…

Работно време

09:00 – 22:00

Услуги

  • Бесплатно Wi-Fi
  • Безалкохолни и алкохолни пијалоци
  • Рибни специјалитети
Активности

Активност 1Храна

Активност 2Пијалоци

Активност 3Рибни специјалитети

Мапа
Галерија