Рибен ресторан “Динга” – Струга

0
Испратете ни барање
Целосно име и презиме*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови на користење и Изјавата за приватност .
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Зачувај на список со желби

Adding item to wishlist requires an account

1377
Достапност : Во текот на целата година

Рибен ресторан “Динга” – Струга

0
Детали за објектот
  • Бесплатен Wi-Fi
  • Локација: с. Радожда, Струга
  • Капацитет: 85 лица

Рибниот ресторан Динга – Кај Мики е лоциран на самиот влез на селото Радожда, покрај самиот брег на Охридското езеро. Препознатлив е по одличните рибни специјалитети  и познатите јагула во тава и рибна чорба подготвени на Радождански начин. Со својот искусен персонал и одлична услуга им овозможуваме пријатно искуство на гостите проследено со одлична атмосфера.

Работно време

10:00 – 22:00

Услуги

  • Бесплатно Wi-Fi
  • Безалкохолни и алкохолни пијалоци
  • Рибни специјалитети
Активности

Активност 1Храна

Активност 2Пијалоци

Активност 3Рибни специјалитети

Мапа
Галерија