Ресторан Валентино – Охрид

0
Испратете ни барање
Целосно име и презиме*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови на користење и Изјавата за приватност .
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Зачувај на список со желби

Adding item to wishlist requires an account

1819
Достапност : Во текот на целата година

Ресторан Валентино – Охрид

0
Детали за ресторанот
  • Бесплатен Wi-Fi
  • Капацитет: 120 седишта
  • Локација: Охрид

Ресторан со национална и интернационална храна.

Работно време

07:00 – 23:00

Услуги

  • Бесплатно Wi-Fi
  • Појадок
  • Ручек
  • Вечера
  • Безалкохолни и алкохолни пијалоци
  • Традиционална и интернационална кујна
Активности

Активност 1Храна

Активност 2Интернационална кујна

Активност 3Ресторан

Активност 4Пијалоци

Мапа
Галерија