Ресторан Убајна – Струга

0
Испратете ни барање
Целосно име и презиме*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови на користење и Изјавата за приватност .
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Зачувај на список со желби

Adding item to wishlist requires an account

1261
Достапност : Во текот на целата година

Ресторан Убајна – Струга

0
Детали за објектот
  • Бесплатен Wi-Fi
  • Локација: Струга

Работно време

Понеделник – сабота: 08:00 – 01:00

Недела: 08:00 – 00:00

 

Услуги

  • Бесплатно Wi-Fi
  • Безалкохолни и алкохолни пијалоци
  • Традиционална и интернационална кујна
Активности

Активност 1Храна

Активност 2Пијалоци

Активност 3Традиционална и интернационална кујна

Мапа
Галерија