Ресторан Белведере – Охрид

0
Испратете ни барање
Целосно име и презиме*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови на користење и Изјавата за приватност .
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Зачувај на список со желби

Adding item to wishlist requires an account

992
Достапност : Во текот на целата година

Ресторан Белведере – Охрид

0
Детали за ресторанот
 • Бесплатен Wi-Fi
 • Капацитет: 430 седишта
 • Локација: Охрид

Ресторан Белведере ве очекува на разновидна акустична музика секоја вечер, зачинета со вкусни домашни и интернационални специјалитети.

Ресторанот се наоѓа во центарот на Охрид во близина на пристаништето и поседува две затворени сали со капацитет од 100 и 80 гости, како и голема отворена тераса за 250 гости.

Стариот дел од градот се наоѓа на само два чекори од ресторанот.

Работно време

08:00 – 00:00

Услуги

 • Бесплатно Wi-Fi
 • Појадок
 • Ручек
 • Вечера
 • Безалкохолни и алкохолни пијалоци
 • Традиционална кујна
 • Интернационална кујна
 • Стариот дел на Охрид е само 2 чекори од објектот
Активности

Активност 1Храна

Активност 2Стариот дел на Охрид е само 2 чекори од објектот

Активност 3Ресторан

Активност 4Пијалоци

Активност 5Во центарот на Охрид

Мапа
Галерија