Ресторан Аквариус – Струга

0
Испратете ни барање
Целосно име и презиме*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови на користење и Изјавата за приватност .
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Зачувај на список со желби

Adding item to wishlist requires an account

1292
Достапност : Во текот на целата година

Ресторан Аквариус – Струга

0
Детали за објектот
  • Бесплатен Wi-Fi
  • Локација: Струга
Во 1999 година беше отворен ресторанот „Водолија“, пријатна околина, опкружена со разубавeн двор, каде убавината и класиката се испреплетени со вкусот на легендата.
Како ресторан, еден од нашите главни приоритети е да обезбедиме супериорен квалитет во кој нашите клиенти можат да уживаат и да веруваат.
Ние секогаш сме научени да го слушаме зборот различен. Ние не сакаме да станеме РАЗЛИЧНИ, само сакаме да го донесеме квалитетот. Да им го понудиме особено на нашите клиенти, не е секогаш лесно, тоа бара посветеност, но никогаш не е заморно за нас. Од самиот почеток беше важно сериозно да функционираме. Тоа нè натера, како цело семејство, да бидеме максимално посветени.
. Ресторан Аквариус со своето долгогодишно искуство е домаќин на многу важни луѓе и настани, вклучувајќи кралски прилики …..
Ресторан Аквариус Ве поздравува вас и вашите омилени пријатели за да им се препуштите на вашите сетила и да ја проведете целата ноќ кај нас. Пијте добро вино, јадете вкусна храна. Сè што сакате за добра ноќ надвор, е тука …
Вкусна храна, квалификувана услуга, мирна околина го прават вашиот престој поубав, додека ние секогаш ќе бидеме гостопримливи и лојални кон вас ……..

Работно време

10:00 – 12:00

Услуги

  • Бесплатно Wi-Fi
  • Безалкохолни и алкохолни пијалоци
  • Традиционална и интернационална кујна
Активности

Активност 1Храна

Активност 2Пијалоци

Активност 3Традиционална и интернационална кујна

Мапа
Галерија