Ресторан Адениа – Струга

0
Испратете ни барање
Целосно име и презиме*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови на користење и Изјавата за приватност .
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Зачувај на список со желби

Adding item to wishlist requires an account

1885
Достапност : Во текот на целата година

Ресторан Адениа – Струга

0
Детали за објектот
  • Бесплатен Wi-Fi
  • Локација: Струга
  • Капацитет: 200 лица

Дизајниран по најнови светски стандарди за совршена комбинација и уживање покрај езерото. Ресторан Адениа ви нуди најголем избор на специјалитети и јадења приготвени од врвни кувари и свежа храна. Највкусните мекици- адениа, најдоброто месо печено на скара на ќумур, најнови видови на салати, како и голем избор на десерти, ние ви ја нудиме најпознатата баклава со сладолед, вкус во кој ќе се заљубите.

Ресторанот Адениа се наоѓа на влезот во Струга, после Евро Хотел, на самиот брег на Охридското Езеро.

Работно време

08:00 – 23:00

Услуги

  • Бесплатно Wi-Fi
  • Безалкохолни и алкохолни пијалоци
  • Традиционална и интернационална кујна
Активности

Активност 1Храна

Активност 2Пијалоци

Активност 3Традиционална и интернационална кујна

Активност 4Фамилијарни веселби

Мапа
Галерија