Апартмани My Grandparents House – Охрид

0
Испратете ни барање
Целосно име и презиме*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови на користење и Изјавата за приватност .
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Зачувај на список со желби

Adding item to wishlist requires an account

909
Достапност : Во текот на целата година

Апартмани My Grandparents House – Охрид

0
За објектот
  • Бесплатен Wi-Fi
  • Локација: Охрид
  • Капацитет:

Се наоѓа на 4 минути пешачење од плажата Сараиште и 458 метри од плажата Лабино, апартманите My Grandparents’ House се лоцирани во Охрид со климатизирани сместувања со поглед на градината и бесплатно WiFi.

Сите единици се со кауч, телевизор со рамен екран со кабелски канали и приватна бања со фен и туш. Исто така има и кујна во некои од единиците опремени со микробранова и фрижидер.

Популарни интересни места во близина на станот се плажа Потпеш, ранохристијанска базилика и пристаниште Охрид.

Време за пријавување

13:00 – 20:00

Време за одјавување

10:00 – 10:30

Вклучено

  • Бесплатно Wi-Fi
  • Бесплатен паркинг
  • Сместување
Активности

Активност 1Сместување

Мапа
Галерија