Вила и винaрија Мал Свети Климент- Охрид

0
Испратете ни барање
Целосно име и презиме*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови на користење и Изјавата за приватност .
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Зачувај на список со желби

Adding item to wishlist requires an account

928
Достапност : Во текот на целата година

Вила и винaрија Мал Свети Климент- Охрид

0
За хотелот
  • Бесплатен Wi-Fi
  • Максимум капацитет: 16 соби
  • Локација: Охрид

Вила и винарија Мал Свети Климент, е ексклузивна и приватна винарија за спиење и појадок, сместена во близина на влезот на стариот град Охрид, наречена Долна порта. Во тивка уличка далеку од сообраќајот, но на само 50 до 100 чекори од езерото и најексклузивните кафулиња и ресторани, вилата нуди совршена можност да го истражите стариот град пеш и да бидете близу до продавници, ресторани, па дури и плажи. Од нашата вила, гостите имаат ретка можност да уживаат во прекрасниот поглед на Охридското езеро, кејот и пристаништето. Вилата има 16 соби со сопствени бањи, вклучително и апартман за пентхаус, во кој можат да се сместат од 2 до 4 лица во зависност од категоријата соба. Вилата е опремена со централно греење на подот со индивидуално регулирање на температурата во секоја просторија.

Време за пријавување

14:00 – 00:00

Време за одјавување

00:00 – 12:00

Вклучено

  • Бесплатно Wi-Fi
  • Бесплатен паркинг
  • 24/7 Рецепција
Активности

Активност 1Ресторан

Активност 2Бар

Активност 3Винарија

Мапа
Галерија