Лабино Плажа – Охрид

0
Испратете ни барање
Целосно име и презиме*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови на користење и Изјавата за приватност .
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Зачувај на список со желби

Adding item to wishlist requires an account

1003
Достапност : Во текот на целата година

Лабино Плажа – Охрид

0
Детали за плажата
  • Локација: Охрид

Лабино е едниствената плажа во градот Охрид која нема концесионер и е своевидно месото за бегство од градската галама , на лето за плажа и релаксација а и во другите периоди од годината во потполен мир можете да уживате на брегот ан охридското езеро. На само неколку минути пеш од најпознатото место во Охрид , Канео следејќи го југозападниот правец на брегот патот ќе ве донесе на Лабино.

Активности

Активност 1Плажа

Enjoy an orientation walk of Zurich’s OLD TOWN, Switzerland’s center of banking and commerce. Then, leave Zurich and start your Swiss adventure. You’ll quickly discover that Switzerland isn’t just home to the Alps, but also to some of the most beautiful lakes. First, stop at the foot of the Jura Mountains in the picturesque town of Biel, known as Bienne by French-speaking Swiss, famous for watch-making, and explore the historical center. Next, enjoy a scenic drive to lakeside Neuchâtel, dominated by the medieval cathedral and castle. Time to stroll along the lake promenade before continuing to stunning Geneva, the second-largest city in Switzerland, with its fantastic lakeside location and breathtaking panoramas of the Alps.

Мапа
Галерија