Кампер Стоп K’j Дивоно – Охрид

0
Испратете ни барање
Целосно име и презиме*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови на користење и Изјавата за приватност .
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Зачувај на список со желби

Adding item to wishlist requires an account

1285
Достапност : Во текот на целата година

Кампер Стоп K’j Дивоно – Охрид

0
Детали за кампот
  • Бесплатно Wi-Fi
  • Локација: Струга

Кој e подобар начин да стапите во контакт со природната убавина на Охридското Езеро, стариот град Охрид и националниот парк Галичица отколку да кампувате опкружени со исклучителен див свет, инспиративни планински масиви и развлечени ливади.

Нашите кампови се совршени оази. Сместени во близина на автопатите и патиштата низ Македонија, тие му даваат погодност на патувачкиот кампер. 

Ние нудиме безгрижен одмор на отворено. Уживајте рекреирајќи се со активности предводени од персоналот, ослободете се и опуштете се покрај Охридското Езеро или фатете малку да јадете, сè додека  не го напуштите кампот. Со многу RV-страници и Делукс-кабини со полни бањи за да ги задоволите вашите потреби, кампот К’j Дивоно е одлично место за одмор.

Работно време

10:00 – 22:00

Вклучено

  • Бесплатно Wi-Fi
  • Бесплатен паркинг
  • Плажа
  • Камп
Активности

Активност 1Кампување

Активност 2Пешачење

Активност 3Дружба

Активност 4Велосипедизам

Мапа
Галерија