Ресторан на зајдисонце кај Местоно – Охрид

0
Испратете ни барање
Целосно име и презиме*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови на користење и Изјавата за приватност .
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Зачувај на список со желби

Adding item to wishlist requires an account

994
Достапност : Во текот на целата година

Ресторан на зајдисонце кај Местоно – Охрид

0
Детали за ресторанот
  • Бесплатен Wi-Fi
  • Локација: Охрид

Локацијата на ресторанот е клучна за нејзиниот успех како одличната храна и услуга. Тоа влијае на многу аспекти од нашиот ресторан, вклучувајќи го и менито. Традиционалната македонска храна се произведува од квалитетни производи кои имаат многу хранлива вредност. Воедно вкусот им е незамнелив. Овој македонски готвач зема познати јадења и класични вкусови и техники и ги претвора на начин кој е иновативен.

Работно време

Понеделник – сабота: 08:00 – 01:00

Недела: 08:00 – 00:00

Услуги

  • Бесплатно Wi-Fi
  • Појадок
  • Ручек
  • Вечера
  • Безалкохолни и алкохолни пијалоци
  • Традиционална и интернационална кујна
Активности

Активност 1Храна

Активност 2Интернационална кујна

Активност 3Ресторан

Активност 4Пијалоци

Мапа
Галерија