Хотел Скај Корнер – Охрид

0
Испратете ни барање
Целосно име и презиме*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови на користење и Изјавата за приватност .
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Зачувај на список со желби

Adding item to wishlist requires an account

1144
Достапност : Во текот на целата година

Хотел Скај Корнер – Охрид

0
За хотелот
  • Бесплатен Wi-Fi
  • Максимум капацитет: 17 соби
  • Локација: Охрид

Хотел Скај Корнер е сосема нов отворен хотел во град Охрид. Сместено е во центарот на само 250 метри оддалеченост од брегот на Охридското Езеро и античкиот дел од градот.

Хотелот Скај Корнер нуди одлично сместување во 17 модерни луксузни соби. Хотелот е изграден според високи стандарди и ги следи светските трендови. Барот е сместен на покривот и има одличен ресторан за јадење и нуди одлична храна и прекрасен поглед кон градот, што е невозможно да се пропушти. Исто така, не сакате да ја пропуштите француската слаткарница, уживајќи во погледот. Хотелот нуди и салон за масажа и добро опремен спортски центар за корпа, пинг-понг, футсал, фитнес-клуб.

Време за пријавување

14:00 – 22:30

Време за одјавување

08:00 – 11:00

Вклучено

  • Бесплатно Wi-Fi
  • Бесплатен паркинг
  • Ресторан
  • Бар
  • Фитнес центар
  • Салон за убавина
Активности

Активност 1Фитнес центар

Активност 2Салон за убавина

Активност 3Ресторан

Активност 4Бар

Мапа
Галерија