Хотел Лебед – Охрид

0
Испратете ни барање
Целосно име и презиме*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови на користење и Изјавата за приватност .
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Зачувај на список со желби

Adding item to wishlist requires an account

948
Достапност : Во текот на целата година

Хотел Лебед – Охрид

0
За хотелот
  • Бесплатен Wi-Fi
  • Максимум капацитет:
  • Локација: Охрид

Сместен на 20 метри од Охридското езеро и 5 минути пешачење од историскиот дел на Охрид, хотелот Лебед нуди планински погледи или поглед на езеро, клима уред и бесплатна WiFi.

Собите се со бања со туш и тоалет и телевизор со рамен екран со кабелски канали. Некои соби имаат балкон.

Хотелот располага со ресторан и бар, а гостите можат да уживаат во градината со тераса. Појадок е достапен на барање. 24-часовна услуга во соба е понудена на Лебед.

Бесплатно 24-часовно обезбедено паркирање е достапно на локацијата. 

Националниот парк Галичица е на 24 км од имотот.

Време за пријавување

14:00

Време за одјавување

12:00

Вклучено

  • Бесплатно Wi-Fi
  • Бесплатен паркинг
  • Ресторан
  • Бар
Активности
Мапа
Галерија