Хотел Гарден – Охрид

0
Испратете ни барање
Целосно име и презиме*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови на користење и Изјавата за приватност .
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Зачувај на список со желби

Adding item to wishlist requires an account

1013
Достапност : Во текот на целата година

Хотел Гарден – Охрид

0
За хотелот
  • Бесплатен Wi-Fi
  • Максимум капацитет: 28 соби
  • Локација: Охрид

Хотел Гарден нуди 28 соби: 6 единечни, 17 двокреветни, 3 трокреветни и 2 луксузни апартмани. Секоја соба има балкон со прекрасен поглед кон езерото или гледа кон стариот дел на Охрид или кон југо-исток каде имате убав поглед на планините над езерото. Сите соби се украсени со вкус во класичен и елегантен стил и сите наши соби се опремени со: тераса, модерни бањи со туш, фен за коса, клима уред, телефон, ЛЦД телевизор, кабелска програма, бесплатен безжичен интернет, мини бар, дигитален сеф, аларм за пожар и клуч картички. Доколку ви треба, има и услуга за перење.

Работно време

00:00 – 24:00

Вклучено

  • Бесплатно Wi-Fi
  • Бесплатен паркинг
  • Ресторан
Активности

Активност 1Сместување

Активност 2Бар

Активност 3Ресторан

Мапа
Галерија