Хотел Далјан – Охрид

0
Испратете ни барање
Целосно име и презиме*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови на користење и Изјавата за приватност .
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Зачувај на список со желби

Adding item to wishlist requires an account

1653
Достапност : Во текот на целата година

Хотел Далјан – Охрид

0
За хотелот
  • Бесплатен Wi-Fi
  • Максимум капацитет: 26 соби
  • Локација: Охрид

Хотелот Далјан се наоѓа крај брегот на Охридското езеро на 2 километри оддалеченост од центарот на градот Охрид. Хотелот има прекрасен парк и сопствена плажа каде гостите можат да уживаат во природните убавини кои ги нуди Охрид.

Хотелот Далјан распoлага со 26 соби, секоја соба има сопствен балкон и купатило.

Време за пријавување

Време за одјавување

Вклучено

  • Бесплатно Wi-Fi
  • Бесплатен паркинг
  • Ресторан
Активности

Активност 1Бар

Активност 2Ресторан

Мапа
Галерија