Fast Food “Avloni” – Струга

0
Испратете ни барање
Целосно име и презиме*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови на користење и Изјавата за приватност .
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Зачувај на список со желби

Adding item to wishlist requires an account

844
Достапност : Во текот на целата година

Fast Food “Avloni” – Струга

0
Детали за објектот
  • Бесплатен Wi-Fi
  • Локација: Струга

Работно време

Услуги

  • Бесплатно Wi-Fi
  • Сендвичи и брза храна
Активности

Активност 1Храна

Активност 2Пијалоци

Мапа
Галерија