B&S Apartments – Охрид

0
Испратете ни барање
Целосно име и презиме*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови на користење и Изјавата за приватност .
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Зачувај на список со желби

Adding item to wishlist requires an account

859
Достапност : Во текот на целата година

B&S Apartments – Охрид

0
За објектот
  • Бесплатен Wi-Fi
  • Локација: Охрид

Одликувајќи се со шармантна градина со седење и простории за скара, апартманите Б & С се семеен имот кој се наоѓа на само 100 метри од Охридското езеро и 5 минути пешачење од стариот град во центарот на градот. Тој нуди сместување со бесплатнo WiFi.

Секое студио има кујна со трпезарија, кабловска телевизија и приватна бања. Гостите кои престојуваат во собите имаат заедничка бања. Уживајте во вашиот појадок или вечера во градината.

Автобуска станица со линии до плажа е на 100 метри од апартманите Б & С. Може да се организираат изнајмување чамци и велосипеди, како и патувања со брод и екскурзии до манастирот Свети Наум и до други атракции.

Бесплатен приватен паркинг е достапен на локацијата и можете да ги искористите просториите за перење. Бројни ресторани и продавници се достапни во непосредна близина. Шатл-служба од и превоз до Аеродромот и централната автобуска станица е достапна.

Време за пријавување

13:00 – 00:00

Време за одјавување

07:00 – 11:00

Вклучено

  • Бесплатно Wi-Fi
  • Бесплатен паркинг
  • Ресторан
  • Бар
  • Сместување
Активности

Активност 1Сместување

Активност 2Бар

Активност 3Ресторан

Мапа
Галерија