At George’s Apartments – Охрид

0
Испратете ни барање
Целосно име и презиме*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови на користење и Изјавата за приватност .
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Зачувај на список со желби

Adding item to wishlist requires an account

915
Достапност : Во текот на целата година

At George’s Apartments – Охрид

0
За објектот
  • Бесплатен Wi-Fi
  • Локација: Охрид

Сместено во Охрид со плажата Сараиште и плажата Лабино во близина, George’s Apartments овозможуваат сместување со бесплатно WiFi и бесплатен приватен паркинг.

Сите единици тука се климатизирани и имаат телевизор со рамен екран, дневна соба со софа, добро опремена кујна со трпезарија и приватна бања со туш, фен и бесплатни тоалети. Некои единици имаат внатрешен двор.

Станот има тераса.

Гостите во George’s Apartments можат да уживаат во возење велосипед и риболов во близина, или да го искористат најголемиот дел од градината.

Популарни интересни места во близина на сместувањето се ранохристијанска базилика, пристаниште Охрид и плажа Потпеш.

Време за пријавување

12:00 – 00:00

Време за одјавување

08:00 – 10:00

Вклучено

  • Бесплатно Wi-Fi
  • Бесплатен паркинг
  • Сместување
Активности

Активност 1Сместување

Активност 2Риболов

Активност 3Велосипедизам

Мапа
Галерија