Апартмани Валентино – Охрид

0
Испратете ни барање
Целосно име и презиме*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови на користење и Изјавата за приватност .
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Зачувај на список со желби

Adding item to wishlist requires an account

820
Достапност : Во текот на целата година

Апартмани Валентино – Охрид

0
За објектот
  • Бесплатен Wi-Fi
  • Локација: Охрид

Апартманите Валентино се сместени во Охрид, на 13 минути пешачење од пристаништето Охрид и 1,7 км од ранохристијанската базилика. Нуди бесплатно Wi-Fi. Куќата на Робевци е на 1,2 км од апартманите.

Климатизираниот апартман се состои од 1 посебна спална соба, 1 бања и дневна соба, и дополнително ТВ со рамен екран.

А la carte појадок е достапен секој ден на имотот.

Станот нуди тераса.

Црквата Света Марија Перивлепта е на 15 минути пешачење од Валентино апартманите.

Апартманите Валентино се наоѓаат во склоп на ресторанот ВАЛЕНТИНО.

Време за пријавување

14:00 – 22:00

Време за одјавување

07:00 – 11:00

Вклучено

  • Бесплатно Wi-Fi
  • Бесплатен паркинг
  • Сместување
  • Ресторан
Активности

Активност 1Сместување

Активност 2Ресторан

Мапа
Галерија