Апартмани Канео – Охрид

0
Испратете ни барање
Целосно име и презиме*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови на користење и Изјавата за приватност .
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Зачувај на список со желби

Adding item to wishlist requires an account

812
Достапност : Во текот на целата година

Апартмани Канео – Охрид

0
За објектот
  • Бесплатен Wi-Fi
  • Локација: Охрид

Апартман Канео е имот покрај плажата лоциран во Охрид, на 2 минути пешачење од црквата Свети Јован во Канео и 458 м од ранохристијанската базилика. Гостите можат да користат бесплатен WiFi и приватен паркинг.

Становите се со 1 спална соба, 1 бања, телевизор со рамен екран со сателитски канали, трпезарија, комплетно опремена кујна и балкон со поглед на езерото.

Популарни интересни места во близина на сместувањето се пристаниште Охрид, плажа Сараиште и плажа Лабино.

Време за пријавување

14:00 – 21:00

Време за одјавување

08:00 – 11:00

Вклучено

  • Бесплатно Wi-Fi
  • Бесплатен паркинг
  • Ресторан
  • Бар
  • Сместување
Активности

Активност 1Сместување

Активност 2Бар

Активност 3Ресторан

Мапа
Галерија