Апартмани Гугоски – Охрид

0
Испратете ни барање
Целосно име и презиме*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови на користење и Изјавата за приватност .
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Зачувај на список со желби

Adding item to wishlist requires an account

771
Достапност : Во текот на целата година

Апартмани Гугоски – Охрид

0
За објектот
  • Бесплатен Wi-Fi
  • Локација: Охрид
  • Капацитет: 4 студија

Лоцирани во центарот на градот, Апартманите Гугоски се наоѓаат на 601 метри од Охридското Езеро и 900 метри од Стариот град и Старата чаршија. Секој од климатизираните студиски апартмани доаѓа со бесплатен Wi-Fi, кабловска телевизија и балкон.

Биро и приватна бања со туш и фен се вклучени во сите студија. Објектите за кујна вклучуваат фрижидер и електричен котел, додека се обезбедени постелнина и крпи.

Бесплатен приватен паркинг е достапен на локацијата. Неколку супермаркети и ресторани може да се најдат на само 100 метри од Гугоски.

Време за пријавување

13:00

Време за одјавување

11:00

Вклучено

  • Бесплатно Wi-Fi
  • Бесплатен паркинг
  • Ресторан
  • Бар
  • Сместување
Активности

Активност 1Сместување

Активност 2Бар

Активност 3Ресторан

Мапа
Галерија