Апартмани Грифон – Струга

0
Испратете ни барање
Целосно име и презиме*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови на користење и Изјавата за приватност .
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Зачувај на список со желби

Adding item to wishlist requires an account

974
Достапност : Во текот на целата година

Апартмани Грифон – Струга

0
Детали за објектот
  • Бесплатно Wi-Fi
  • Локација: Струга

Апартмани Грифон е станбен комплекс кој се наоѓа на 10 метри од плажата.

Време за најавување

Време за одјавување

Вклучено

  • Бесплатно Wi-Fi
  • Бесплатен паркинг
  • Бар
  • Плажа
Активности

Активност 1Пливање

Активност 2Обиколка и истражување на градот Охрид

Активност 3Ресторан и бар

Мапа
Галерија