Апартмани Дениција – Охрид

0
Испратете ни барање
Целосно име и презиме*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови на користење и Изјавата за приватност .
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Зачувај на список со желби

Adding item to wishlist requires an account

797
Достапност : Во текот на целата година

Апартмани Дениција – Охрид

0
За објектот
  • Бесплатен Wi-Fi
  • Локација: Охрид
  • Капацитет: 6 студија

Сместено во Охрид, во близина на пристаништето Охрид, плажата Лабино и ранохристијанската базилика се наоѓаат апартманите Дениција. Овде има бесплатно WiFi, а гостите можат да уживаат во ресторанот и на терасата.

Сите простории се климатизирани, имаат приватна бања, ТВ со рамен екран и комплетно опремена кујна.

Популарни интересни места во близина на станот се плажа Сараиште, плажа Потпеш и црква Свети Јован во Канео.

Време за пријавување

13:00 – 21:00

Време за одјавување

08:00 – 10:00

Вклучено

  • Бесплатно Wi-Fi
  • Бесплатен паркинг
  • Ресторан
  • Бар
  • Сместување
Активности

Активност 1Сместување

Активност 2Бар

Активност 3Ресторан

Мапа
Галерија