A comfy place near the city centre, Охрид

0
Испратете ни барање
Целосно име и презиме*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови на користење и Изјавата за приватност .
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Зачувај на список со желби

Adding item to wishlist requires an account

399
Достапност : Во текот на целата година

A comfy place near the city centre, Охрид

0
За објектот
  • Бесплатен Wi-Fi
  • Локација: Охрид

Комплетно уреден апартман од 375 квадратни метри во приземјето. Може да собере 4 -5 лица на 3 единечни кревети и една софа. Ги има сите погодности (ТВ, фрижидер, кујна, балкон, градина, паркинг итн.). Сместено е на 3 мин. одење од чаршијата и главната улица за пешачење, во многу безбедна област. Паркингот е достапен на самото место. Модерно место во неодамна изградена зграда во центарот на градот. Многу близу до чаршијата, но во тивка и безбедна околина. Во близина на сите главни знаменитости, така што нема да ви треба автомобил за разгледување. На гостите им е даден комплетно наместен стан за користење, заедно со цветна градина поврзана со балконот.

Време за пријавување

Време за одјавување

Вклучено

  • Бесплатно Wi-Fi
  • Бесплатен паркинг
  • Сместување
Активности

Активност 1Сместување

Мапа
Галерија