Ресторан Мадера, Охрид

0
Испратете ни барање
Целосно име и презиме*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови на користење и Изјавата за приватност .
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Зачувај на список со желби

Adding item to wishlist requires an account

1981
Достапност : Во текот на целата година

Ресторан Мадера, Охрид

0
Детали за ресторанот
  • Бесплатен Wi-Fi
  • Капацитет:
  • Локација: Охрид

Ресторан Мадера – нов простор, нова енергија, нова хармонија за сите вас кои сакате да уживате во добра храна и добро вино.

Работно време

Понеделник – петок: 07:00 – 00:00

Сабота: 08:00 – 01:00

Недела: 10:00 – 00:00

Услуги

  • Бесплатно Wi-Fi
  • Појадок
  • Ручек
  • Вечера
  • Безалкохолни и алкохолни пијалоци
  • Традиционална и интернационална кујна
Активности

Активност 1Храна

Активност 2Интернационална кујна

Активност 3Ресторан

Активност 4Пијалоци

Мапа
Галерија