Вила Порт – Охрид

0
Испратете ни барање
Целосно име и презиме*
Е-маил адреса*
Вашето барање*
* Се согласувам со Услови на користење и Изјавата за приватност .
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Зачувај на список со желби

Adding item to wishlist requires an account

1296
Достапност : Во текот на целата година

Вила Порт – Охрид

0
За хотелот
  • Бесплатен Wi-Fi
  • Максимум капацитет:
  • Локација: Охрид

Порт Вилата има поглед на езеро, бесплатно WiFi и бесплатен приватен паркинг, лоцирана е во Охрид, на 3 минути пешачење од плажата Сараиште.

Сите соби се со дневен простор, телевизор со рамен екран со кабелски канали и приватна бања со фен, туш и када. Фрижидерот е исто така опремен, како и електричен сад за чај и машина за кафе.

Гостите во вилата можат да уживаат во доручекот или ручекот.

Популарни интересни места во близина на Порт Вила вклучуваат Охридско пристаниште, плажа Лабино и плажа Потпеш.

Време за пријавување

13:00 – 00:00

Време за одјавување

11:00 – 11:30

Вклучено

  • Бесплатно Wi-Fi
  • Бесплатен паркинг
  • Охридското езеро е оддалечено 100 метри
Активности

Активност 1Охридското езеро е оддалечено 100 метри

Мапа
Галерија