Tour Full With Frame Left Sidebar

Вила Де Лаго – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Модерно уредената Вила де Лаго се наоѓа на влезот во стариот дел на Охрид, и нуди просторно и убаво сместување со бесплатен Wi-Fi интернет пристап и ЛЦД […]

Теретана М Fitness – Струга

Достапност : Во текот на целата година
Фитнес центар и теретана во Струга.

Вила и винaрија Мал Свети Климент- Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Вила и винарија Мал Свети Климент, е ексклузивна и приватна винарија за спиење и појадок и бутик, сместена во близина на влезот на стариот град Охрид, наречена […]

Спомен куќа на браќа Миладинови – Струга

Достапност : Во текот на целата година
На местото на поранешната семејна куќа на славните браќа преродбеници од 19 век Димитар и Константин Миладинови, која изгорела во пожар, во родната Струга адаптиран е репрезентативен […]

Ателје Аини – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Ателје Аини е продавница за сувенири и уметничка галерија која се наоѓа на брегот на прекрасното Охридско Езеро. Сопственикот на местото Ели, знае за создавање на шарени […]

Винaрија Мал Свети Климент- Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Винаријата Мал Св.Клиемет ја основа Будимир Соколовиќ и започнува со работа од 2010 година со локација во центарот на градот Охрид. Во 2016 г. Согласно законот за […]
1 56 57 58 59 60


Имате прашање?

Не двоумете се да ни се јавите. Нашиот тим ви стои на раполагање и со задоволство ќе разговара со вас.

+38922460876

welakeyou@lakes.mk

Новости

ПРЕСПАНСКО ЕЗЕРО
јули 10, 2020
Дестинации
јули 10, 2020
Ресен
јули 9, 2020