Tour Full With Frame Left Sidebar

Хотел Филип – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Хотелот Филип се наоѓа во Охрид, на 4 км од плажата Куба Либре. Тој нуди сместување со ресторан, бесплатен сопствен паркинг, сезонски отворен базен и фитнес центар. […]

Studio Daria – City Square, Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Со поглед на градот, Studios Daria - City Square се наоѓа во Охрид и има ресторан и собна услуга, WiFi и сопствен паркинг. Секоја единица располага со […]

Хотел Аквалина – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Хотелот Аквалина се наоѓа во туристичката населба Свети Стефан на 6 км оддалеченост од центарот на градот, на регионалниот пат Охрид - Св.Наум. Хотелскиот комплекс се наоѓа […]

Хотел Дипломат – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Сместен на 20 метри од Охридското езеро и 5 минути пешачење од историскиот дел на Охрид, хотелот Лебед нуди планински погледи или поглед на езеро, клима уред […]

Вила Арте – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Вила Арте се наоѓа во Охрид, на 8 минути пешачење од Охридското пристаниште. Оваа вила со 4 ѕвезди нуди заедничко лоби и бар. Вила Арте исто така […]

Хотел Сити Палас – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Хотел ‘’City Palace’’е совршено место кое што вашиот одмор ќе го претвори во вистинско уживање. Одличната услуга и комфорот кој го нудиме, надополнети со прекрасниот поглед кон […]
1 55 56 57 58 59 60


Имате прашање?

Не двоумете се да ни се јавите. Нашиот тим ви стои на раполагање и со задоволство ќе разговара со вас.

+38922460876

welakeyou@lakes.mk

Новости

ПРЕСПАНСКО ЕЗЕРО
јули 10, 2020
Дестинации
јули 10, 2020
Ресен
јули 9, 2020