Tour Full With Frame Left Sidebar

Ресторан Вито – Ресен

Достапност : Во текот на целата година
Неодолива традиционална, италијанска или морска храна подготвена од врвни мајстори. Организација на бизнис и семејни настани и свечености

Ресторан Стар Сокак – Ресен

Достапност : Во текот на целата година

Ресторан Белведере – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Ресторан Белведере ве очекува на разновидна акустична музика секоја вечер, зачинета со вкусни домашни и интернационални специјалитети. Ресторанот се наоѓа во центарот на Охрид во близина на […]

Музеј на Охридски бисер – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Во 2016 та година градот Охрид ја збогати туристичката понуда со отворањето на Музејот на Охридскиот Бисер ,, кој претставува заштитен бренд на градот Охрид и Македонија.Музејот […]

Хотел Белведере – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Сместен во боровата шума на населбата Свети Стефан, на 4 км од Охрид и 100 метри од езерото, Хотел Белведере е бренд кој нуди широк спектар на […]

Хотел & Спа Тино Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Хотелот Тино со поглед на езерото, нуди удобно сместување со бесплатен паркинг и безбедносни камери во Охрид. Употребата на Спа центарот е бесплатна. Се состои од џакузи, […]
1 54 55 56 57 58 60


Имате прашање?

Не двоумете се да ни се јавите. Нашиот тим ви стои на раполагање и со задоволство ќе разговара со вас.

+38922460876

welakeyou@lakes.mk

Новости

ПРЕСПАНСКО ЕЗЕРО
јули 10, 2020
Дестинации
јули 10, 2020
Ресен
јули 9, 2020