Категорија

Вили

Вила Света Софија – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Вила Света Софија е хотел, создаден да ви овозможи пријатно опкружување и релаксирачка атмосфера […]

Вила Арт Момир – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Вила Арт Момир располага со ресторан, сезонски отворен базен, фитнес центар и бар. Меѓу […]

Вила Луција – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Во центарот на Охрид, на самото Охридско Езеро, Вила Луција се наоѓа на само […]

Вила Бисера – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Луксузен одмор за телото и умот, опуштеното опкружување на Вила Бисера е идеално за […]

Вила Табана – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Располага со 8 соби, од кои: 1/4, 4/2, 1/3, 1/2. Пет соби се со […]

Вила Клиа – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Вила Клиа е луксузна вила и ресторан со 4 ѕвездички лоциран во месноста Лагадин […]

Вила Германоф – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Вилата со 5 ѕвезди се наоѓа во близина на катедралата Св. Софија и летна […]

Robinson Sunset Guest House – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Сместена на работ на Националниот парк Галичица, Робинсон Сансет Хаус има прекрасен поглед на […]

Вила Блажески – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Сместена на само неколку минути пешачење од ривиерата на Охридското езеро, Вила Блажески нуди […]

Вила Нова – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Лоцирана веднаш до Охридското Езеро, Вила Нова нуди бесплатно Wi-Fi, бесплатен сопствен паркинг и […]
1 2 3 4