Категорија

Сместувачки капацитети

Вила Арт Момир – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Вила Арт Момир располага со ресторан, сезонски отворен базен, фитнес центар и бар. Меѓу […]

Апартмани Валентино – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Апартманите Валентино се сместени во Охрид, на 13 минути пешачење од пристаништето Охрид и […]

Лејквју Хотел & Ресорт – Отешево, Ресен

Достапност : Во текот на целата година
Објектот Lakeview Hotel & Resort нуди à-la-carte ресторан и приватна плажа на тивка локација […]

Вила Луција – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Во центарот на Охрид, на самото Охридско Езеро, Вила Луција се наоѓа на само […]

Снегар Апартмани – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Апартманите Снегар cе сместени во стариот дел на Охрид, на кратко пешачење од центарот […]

Вила Бисера – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Луксузен одмор за телото и умот, опуштеното опкружување на Вила Бисера е идеално за […]

Вила Табана – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Располага со 8 соби, од кои: 1/4, 4/2, 1/3, 1/2. Пет соби се со […]

Хотел Метропол – Метропол Лејк Ресорт – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Хотел Метропол – Метропол Лејк Ресорт се наоѓа помеѓу бреговите на Охридското Езеро и […]

Вила Клиа – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Вила Клиа е луксузна вила и ресторан со 4 ѕвездички лоциран во месноста Лагадин […]

Rooftop Apartment – Oхрид

Достапност : Во текот на целата година
Сосема нов мансард на покривот од 80 м2 во срцето на антички Охрид, сместен […]
1 2 3 4 11