Хотели

Хотел Претор – с. Претор, Ресен

Достапност : Во текот на целата година

Хотел Белведере – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Сместен во боровата шума на населбата Свети Стефан, на 4 км од Охрид и […]

Хотел & Спа Тино Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Хотелот Тино со поглед на езерото, нуди удобно сместување со бесплатен паркинг и безбедносни […]

Хотел Филип – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Хотелот Филип се наоѓа во Охрид, на 4 км од плажата Куба Либре. Тој […]

Хотел Аквалина – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Хотелот Аквалина се наоѓа во туристичката населба Свети Стефан на 6 км оддалеченост од […]

Хотел Дипломат – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Сместен на 20 метри од Охридското езеро и 5 минути пешачење од историскиот дел […]

Хотел Сити Палас – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Хотел ‘’City Palace’’е совршено место кое што вашиот одмор ќе го претвори во вистинско […]

Хотел Гранит – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Хотелот Гранит се наоѓа во областа Свети Стефан, на брегот на Охридското Езеро. Опкружен […]

Хотел Су Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Хотелот СУ се наоѓа на тивка и мирна локација во првиот ред до брегот […]
1 2 3 4