Хотели

Хотел & Спа Мираж – Струга

Достапност : Во текот на целата година
Хотелот е сместен во Струга, на 11 минути пешачење од плажата Солферино, хотелот Мираж […]

Хотел Далјан – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Хотелот Далјан се наоѓа крај брегот на Охридското езеро на 2 километри оддалеченост од […]

Хотел Империал – Струга

Достапност : Во текот на целата година
Сместен во Струга, на 2 минути пешачење од плажата Дрим, Хотел Империал ви нуди […]

Hotel Royal View – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Royal View - Вила и ресторан е семеен објект и е во сопственост на […]

Хотел Нова Ривиера – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Хотел Нова Ривиера се наоѓа на само шеесетина метри од центарот на Охрид , […]

Хотел Чинго – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Хотелот ЧИНГО е модерен и атрактивен хотел со пристапни цени, лоциран во центарот на […]

УКИМ Конгресен Центар – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Капацитетите за престој и сместување на Конгресниот центар кои изнесуваат од 100 до 110 […]

Хотел Гарден – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Хотел Гарден нуди 28 соби: 6 единечни, 17 двокреветни, 3 трокреветни и 2 луксузни […]

Хотел Аура – Охрид

Достапност : Во текот на целата година
Хотел „Аура“ за незаборавно опуштање покрај Охридското Езеро. Сместен на самиот брег на Охридското […]

Хотел „Београд“ – Струга

Достапност : Во текот на целата година
Одликувајќи се со бар, градина и поглед на река, хотелот Београд Струга се наоѓа […]
1 2 3 4